Polska Jest Jedna

Mam poczucie misji, aby pokazywać właściwy kierunek, sięgać do naszych tradycji. Dlatego podejmuję tematy, których nikt dziś nie chce podejmować – mówi Rafał Piech, prezydent Siemianowic, przewodniczący ruchu Polska Jest Jedna.

  • Ruch Polska Jest Jedna, na którego czele stoi prezydent Siemianowic, jest już oficjalnie partią, ma swój program. Czy on sam będzie kandydował do Sejmu?
  • – To, co się stało przez 30 lat z polskim górnictwem, można nazwać tylko zdradą stanu. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że w 2027 r. może być po prostu koniec górnictwa, a to oznacza szybujące ceny energii – mówi Rafał Piech, oskarżając polityków o to, że “niszczą i grabią Polskę”.
  • – Nie można złego słowa powiedzieć na marsze społeczności LGBT, a ja za to, że jestem katolikiem, jestem wyzywany od fanatyków, słyszę, że to wstyd i że wprowadzam średniowiecze – odnosi się do krytyki pod swoim adresem

WIĘCEJ NA portalsamorzadowy.pl

 

Źródło: https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/prezydent-siemianowic-zamykanie-kopaln-to-sabotaz-powinnismy-byc-druga-norwegia,444390.html

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner