Polska Jest Jedna

PJJ w mediach

portalsamorzadowy.pl | Prezydent Siemianowic: Zamykanie kopalń to sabotaż, powinniśmy być drugą Norwegią
pch24.pl | Polska Jest Jedna przedstawiła program. Ruch chce zmienić polską scenę polityczną
rdn.pl | Zawierzył Siemianowice Śląskie Maryi, teraz chce wejść do sejmu. Rafał Piech był w Nowym Sączu
TARNOGORSKI.info | Rafał Piech: Jeżeli Polska nie będzie Bogiem silna, zniknie z mapy świata
SUPER EXPRESS | Rafał Piech ostro o fuzji Orlenu z PGNiG! Prezydent Siemianowic Śląskich uważa, że “będziemy niewolnikami”

Mam poczucie misji, aby pokazywać właściwy kierunek, sięgać do naszych tradycji. Dlatego podejmuję tematy, których nikt dziś nie chce podejmować - mówi Rafał Piech, prezydent Siemianowic, przewodniczący ruchu Polska Jest Jedna.

2023-04-07

Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich, a zarazem lider i założyciel ruchu Polska Jest Jedna, przedstawił propozycje rozwiązań społeczno-gospodarczych dla Polski w obszarze energetyki i małej przedsiębiorczości. Lider PJJ ocenił, że

2023-04-07

Lider ugrupowania Polska Jest Jedna i prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech przyjechał do Nowego Sącza. Opowiadał o swoich pomysłach na Polskę i nie ukrywał, że zamierza startować w wyborach parlamentarnych.

2023-04-06

W niedzielę (29 stycznia) w Siemianowicach Śląskich odbył się kongres ruchu „Polska Jest Jedna”. Kongres miał hasło „Rozwiązania dla Polski”, a jego głównym punktem było wystąpienie Rafała Piecha, prezydenta Siemianowic

2023-04-06

Rafał Piech o fuzja Orlenu z PGNiG. Prezydent Siemianowic Śląskich o "antypolskiej" polityce - To jest przerażające. Można to porównać do Rosji czy Arabii, która wycofuje się z wydobycia ropy naftowej.

2023-04-06
Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner