Polska Jest Jedna

W niedzielę (29 stycznia) w Siemianowicach Śląskich odbył się kongres ruchu „Polska Jest Jedna”. Kongres miał hasło „Rozwiązania dla Polski”, a jego głównym punktem było wystąpienie Rafała Piecha, prezydenta Siemianowic i założyciela ruchu.

Podczas wystąpienia, prezydent Rafał Piech przedstawił główne założenia programowe, podkreślając ważną rolę zmniejszenia biurokracji.

– Wprowadzenie jednej regulacji oznacza konieczność usunięcia dwóch istniejących – powiedział samorządowiec.

Wystąpienie obejmowało również tematy związane z górnictwem i potencjałem wód termalnych. Samorządowiec nie ukrywa swojej przynależności do kościoła katolickiego, dlatego podczas wystąpienia nie zabrakło tematu duchowego.

– Pierwszą rzecz, jaką zrobimy, to właśnie zawierzymy Polskę Panu Bogu przez ręce Maryi i uznamy Chrystusa królem Polski. Zobaczcie, jaki my mamy dzisiaj świat. To, co związane z Panem Bogiem jest złe, a co jest złe, okazuje się, że staje się dobre – mówił prezydent Rafał Piech.

– Jeżeli Polska nie będzie Bogiem silna, zniknie z mapy świata, to wiem na pewno. Dlatego  musimy zawalczyć o naszą Polskę, aby była Bogiem silna. Z tego miejsca chciałbym zaprosić wszystkich ekspertów, finansistów, inżynierów, doktorów, którzy mają ogromne pojęcie na temat naszych złóż, na temat finansów, gospodarki, bankowości, potrzebujemy was dzisiaj, bo widzicie, w jakiej potrzebie jest Polska – dodał….

WIĘCEJ NA tarnogorski.info

 

Źródło: https://tarnogorski.info/rafal-piech-jezeli-polska-nie-bedzie-bogiem-silna-zniknie-z-mapy-swiata/

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner